1 грудня 2020 р. для студентів спеціальностей «Екологія» та «Туризм»  було проведене чергове on-line заняття у Ботанічному саду імені академіка О.В. Фоміна Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Цього разу лекція проводилася в оранжереї Ботанічного саду та була присвячена вивченню тропічних рослин.  У ході заняття студенти та викладачі отримали багато дуже цікавої інформації про екзотичні рослини, їхні біологічні  та екологічні характеристики. Усі висвітлені факти стануть основою для подальшого поглиблення знань про властивості тропічних рослин, які зростають на різних континентах Землі, під час занять із «Біології», «Загальної екології», «Ландшафтознавства» та інших дисциплін.

Щиро дякуємо співробітникам Ботанічного саду, і особисто заступнику директора доктору біологічних наук В.П. Коломійчуку та кандидату біологічних наук  Т.В.  Коломієць,  за організацію та проведення цієї лекції!