ВИВЧАЄМО МІЖНАРОДНІЙ ДОСВІД

Завдяки інформації, наданій керівництвом Національного екологічного центру  України, викладачі кафедри та студенти спеціальності «Екологія» змогли 30 листопада 2020 р. взяти участь (у форматі Зум-конференції)  у віртуальному навчальному турі. У рамках цього заходу ми здійснили «подорож» до Грузії і дізналися про діяльність у цій країні громадських організацій та їхню роль у розв’язанні актуальних соціальних питань. Доповідачі, залучені до проведення навчального туру,  зокрема, акцентували увагу слухачів  на підходах, методах, на які спираються громадські організації Грузії  при реалізації  стратегій лідерства, розповіли про досвід досягнення ефективної співпраці між учасниками певних проектів.