На запрошення Асоціації професіоналів довкілля (Professional Association of Environmentalists of the World) прийняти участь у круглому столі «Менеджери зеленої відбудови: формула еко-ефективності та підготовка кадрів» від Сумського НАУ був делегований ЯРОЩУК Роман, доцент кафедри екології та ботаніки. Захід проведено за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та приурочено до всесвітнього дня охорони довкілля (World Environment Day) 5 червня.

ЯРОЩУК Роман проінформував про важливі наукові досягнення Сумського НАУ за період повномасштабної війни стосовно зменшення шкоди довкіллю та відновлення пошкоджених територій внаслідок обстрілів рф. Звернув увагу на активну діяльність НПП кафедри екології та ботаніки, зокрема на участь у потужних міжнародних проектах і навчанні здобувачів за спеціальністю 101 «Екологія».