Завідувач кафедри туризму Сумського національного аграрного університету доцент Олександр Коваленко взяв участь у роботі спеціалізованої Вченої ради із захисту дисертації ЧЖАН ЛЯНФЄНЬ (Zhang Lianfeng) на тему: «Організаційно-економічні основи управління туризмом» («Organizational and Economic Basis of Tourism Management») на здобуття ступеню доктора філософії. Роботу виконано у СНАУ під керівництвом д.е.н., професора Юрія Данька.

Захист пройшов у жвавій дискусії та обговоренні, члени спеціалізованої Вченої ради відзначили високий рівень дисертаційного дослідження.

Вітаємо здобувачку та наукового керівника з успішним захистом дисертації. Бажаємо творчого натхнення в реалізації креативних ідей та професійного зростання!

Завдяки таким подіям формується досвід наукової роботи, закладаються основи плідної співпраці із колегами із різних куточків Україні та ЄС задля подальшого розвитку галузі туризму та рекреації.