![Ростока Вікторія Сергіївна](https://agro.snau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/Ростока-682x1024.jpg)
Перший заступник голови профбюро та заступник голови профбюро з культурно-масової діяльності Моб .тел. 0681135361 Електронна адреса rostokaviktoria25@gmail.com Студентка 1 курсу СВО «Бакалавр» бюджетної форми фінансування. Займаю посаду з вересня 2023 року. Я відповідальна, старанна, цілеспрямована студентка, яка завжди зможе прийти вам на допомогу. Активно почала приймати участь у студентських заходах з початку свого навчального року, про що не шкодую. |