Студенти 2 та 3 курсів спеціальності 242 Туризм і рекреація успішно закінчили і захистили випускові проєкти  з курсу «Екологічна безпека та кліматичне лідерство ЄС», який проходив в режимі онлайн в рамках проєкту Erasmus+ Jean Monnet Chair “EU Climate Leadership” 620031-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR з лютого до кінця травня 2023 року. Презентація випускного проєкту є обов’язковим видом роботи для отримання сертифікату про проходження курсу адже дозволяє команді проєкту оцінити чи набув випускних необхідних компетентностей і чи були досягнути результати проєкту.

Тематика робіт наших студентів була наступною: “Зміни клімату та їх вплив на туризм по регіонах світу (Африка, Америка, Європа, Автралія та Тихоокеанський регіон)”, а також   “Вплив глобальних кліматичних змін на сферу туризму”. Проєкти наших студентів були позитивно оцінені і це стало підставою для отримання сертифікатів про проходження курсу.

Сертифікати студентів