У рамках профорієнтаційної роботи кафедри туризму СНАУ завідувач кафедри туризму, доцент Коваленко Олександр Вікторович, провів цікаву і пізнавальну екскурсію для студентів першого курсу коледжу СНАУ під назвою «Містичні Суми».

Захоплюючі історії про створення Покровської площі, про домовика особняку Суханових, будівництво першого будинку у стилі модерн власником суконної фабрики Левом Чорнобильським, про жінку- привида, що грала на фортепіано у першій музичній школі не залишили нікого байдужими. Але, мабуть, найбільше питань і емоцій викликала розповідь про загадкову масонську піраміду на Центральному кладовищі і досліди з рамками для біолокації до яких долучилися присутні.

Екскурсія викликала не тільки зацікавлення історією міста Суми у студентів першокурсників а й непідробний інтерес до професії спеціаліста у туристичній галузі.