25 серпня 2023 року відбувся попередній захист дисертації Лі Фанг (Li Fang) на тему: «Порівняльна оцінка різних методів визначення залишків пестицидів у рослинній продукції» (Comparative evaluation of different methods of determining pesticide residues in plant products) на здобуття ступеню доктора філософії у галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство» за спеціальністю 202 – Захист і карантин рослин.

Була заслухана доповідь аспірантки кафедри, обговорені результати досліджень. За підсумками засідання кафедри надані пропозиції рекомендувати дисертацію до захисту у спеціалізованій вченій раді для разового захисту дисертації за спеціальністю 202 – Захист і карантин рослин з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство». Склад разової спеціалізованої вченої ради для разового захисту дисертаційної роботи аспірантки Лі Фанг на тему «Порівняльна оцінка різних методів визначення залишків пестицидів у рослинній продукції» направити на розгляд та затвердження Вченою радою університету.