Студенти спеціальностей «Туризм» та «Екологія» – Хмелик Аліна, Терещенко Єлізавета, Мельник Юлія прийняли участь у Всеукраїнському молодіжному конкурсі інноваційних проєктів розвитку туризму на сільських територіях в умовах кризових явищ. Студенти  представили цікавий проект «Реконструкція та благоустрій території парку-пам’ятки «Кияницький» як туристичного магніту Сумщини». Цей проект досить актуальний для розвитку зеленого туризму, хоча і вимагає значних капіталовложень. В результаті його здійснення  зросте  туристична привабливість історичного парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва «Кияницький», який є природоохоронним об’єктом загальнодержавного значення в Україні і популярним місцем відпочинку мешканців с. Кияниця  Сумського району та прилеглих населених пунктів, а також навчальною базою студентів СНАУ. Студенти запропонували  реконструкцію та благоустрій рекреаційної зони території парку; облаштування місць для відпочинку  туристів; створення умов для активного відпочинку;  створення готельно-ресторанного комплексу; покращення загального рівня благоустрою території с. Кияниця.