26 жовтня 2020 року у Сумському НАУ  відбувся семінар-тренінг «Академічна доброчесність: теорія та практика». На ньому було заслухано доповіді Артема Артюхова, представника Національного агентства із забезпечення якості, та  Алі Тахмазова, виконавчого директора Plagiat.pl. На заході обговорювалися різні аспекти проблеми академічної доброчесності в освітньому середовищі закладів вищої освіти. Активну участь у семінарі взяли викладачі кафедри екології та ботаніки (Баштовий М.Г., Скляр В.Г.) та студенти спеціальності «Екологія» ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр» (Семенко І., Рубан Н., Лещенко Д., Жовтоножко М., Пяткина О., Гречаний Є., Тебенко Ю.). Знання та навички, отримані за результатами такого цікавого та змістовного семінару, будуть використані при підготовці наукових публікацій та дипломних робіт.