Кандидат біологічних наук, доцент
e-mail: annaklimenko2014@gmail.com
Research ID: U-2061-2018
ORSID: https://orcid.org/0000-0003-1859-4997
Google scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=Pj3BNYQAAAAJ&hl=ru
Народилася 25 жовтня 1984 року в м. Середина-Буда, Сумської області, Україна
2002-2007 – навчання на агрономічному факультеті (нині факультет агротехнологій та природокористування) Сумського національного аграрного університету, спеціальність «Агрономія», диплом з відзнакою.
2008-2012 – навчання в аспірантурі Сумського національного аграрного університету, спеціальність «Ботаніка»
З 2011 року працювала на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри ботаніки та фізіології сільськогосподарських рослин (нині кафедра екології та ботаніки).
2012 – захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.06 – ботаніка на тему «Структура та динаміка популяцій рідкісних рослин Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» і прилеглих територій».
Основні навчальні дисципліни: «Загальна екологія», «Природно-заповідна справа» (англійською мовою), «Інформаційні технології в екології», «Екологія міських систем», «Біометрія» детальніше.
Напрям наукових досліджень: комплексні популяційні дослідження рідкісних видів рослин, визначення стану і структури популяцій рідкісних видів рослин і прогнозування їх розвитку, особливості проведення неруйнуючих методів дослідження детальніше.
Грантова держбюджетна та госпдоговірна тематика:
ДБТ «Біолого-екологічні особливості вирощування Ginkgo biloba L., як органічної сировини, у фармацевтичних цілях шляхом створення плантацій в умовах Північно-східного Лісостепу України» (2017-2020 Міністерство освіти і науки України);
ГДТ «Створення РЛП «Сеймький»;
ГДТ «Розробка проектів територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення" (номер держреєстрації 0117 U 006759)» детальніше.
Підвищення кваліфікації (стажування): Кожні п’ять років здійснюється стажування у провідних наукових, навчальних, природоохоронних установах України: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Деснянсько-Старогутському національному природному парку, природному заповіднику «Михайлівська цілина» та ін детальніше.