На кафедрі екології та ботаніки 25 квітня 2022 року відбувся захист курсових робіт з дисципліни «Моніторинг навколишнього середовища» (к.б.н., доц. Кирильчук К.С.) у студентів 3 курсу спеціальності 101 Екологія (група ЕКО1901). Студентами було представлено результати власної роботи – оформлена робота та презентація її результатів у вигляді доповіді та ілюстрацій. В цілому, студенти добре виконали поставлену перед ними задачу, деякі з них проявили творчі здібності, здатність проводити наукову роботу, аналізувати літературні дані, робити пошук інформації відповідно до зазначеної тематики, представляти отримані результати у вигляді графіків, діаграм, таблиць, робити їх аналіз, проводити оцінку господарської діяльності на довкілля, формулювати пропозиції щодо покращення екологічної ситуації певного регіону.