Науково-дослідна робота студентів в умовах сьогодення є важливим складником університетської освіти. Вона сприяє формуванню наукового світогляду та особистісному професійному становленню, розвиває творче мислення та індивідуальні здібності, формує навички самостійної науково-дослідної роботи, залучає талановиту молодь до науково-дослідної роботи кафедр, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.

На передодні проведення щорічної науково-практичної конференції викладачів, аспірантів та студентів Сумського національного аграрного університету, яка відбудеться 26-29 квітня 2022 року, на практичних заняттях з дисципліни «Методологія наукових досліджень» (08.04.2022 р.) студенти 1 м курсу спеціальностей 205 «Лісове господарство» та 206 Садово-паркове господарство опрацьовували тему щодо сутності наукової публікації та її варіантів. На парі опрацьовувалися основні вимоги написання наукових тез та статей, розглядалися питання академічної доброчесності та запобігання різних форм плагіату. Результатом засвоєння матеріалу стануть підготовлені та опубліковані тези у щорічній конференції.