08 лютого 2022 на факультеті агротехнологій та природокористування відбулась визначна подія: захист дисертацій Гнітецького М.О. і Бутенко Є.Ю. на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство», спеціальність 201 – «Агрономія», яка проходила в доброзичливій, але критичній обстановці. Отримана висока оцінка наукових і практичних досягнень здобувачів. Слід відмітити активність членів разової спеціалізованої вченої ради у обговоренні дисертації та висловлені дискусійні зауваження офіційних опонентів, на окремі з яких здобувачі давали вичерпні відповіді.

Захист дисертацій обумовив те, що на кафедрі біотехнології та фітофармакології весь викладацький склад буде мати наукові ступені.