Вже стало традиційним проведення профорієнтаційної роботи для здобувачів спеціальності «Садово-паркове господарство» Аграрно-економічно коледжу Полтавського державного аграрного університету на передодні їх випуску та НОВОГО РОКУ. І цей рік не став виключенням!  Викладачі кафедри садово-паркового та лісового господарства професор Андрій Мельник та доцент Володимир Токмань відвідали Полтавський навчальний заклад, розповіли про перспективи подальшого навчання в Сумському НАУ. Вручили подарунки  коледжу у вигляді садивного матеріалу, вирощеного у навчальній лабораторії Ландшафтного дизайну кафедри садово-паркового та лісового господарства Сумського НАУ.

Креативна презентація спеціальностей факультету агротехнологій та природокористування зацікавила випускників. Особливе захоплення викликала інформація про закордонні практики за фахом, дуальна освіта та перспективи працевлаштування. Переконуючим важелем вступу до СНАУ стали представлені в презентації умови проживання студентів в оновлених комфортних гуртожитках, що було визначено деканом Ігорем Коваленком як один із пріоритетних напрямків розвитку факультету агротехнологій та природокористування на найближчі п’ять років.

Отже, випускники аграрного коледжу – обирають кращий аграрний університет.