Гурток «Біотехнолог» у дії !

4 жовтня 2021 року відбулось засідання гуртка «Біотехнолог» учасниками якого були студенти 1 курсу  групи БІО 2101  та 2  курсу групи БІО 2001 спеціальності «Біотехнології та біоінженерія», а також  викладачі кафедри біотехнології та фітофармакології.

Завідувач кафедри біотехнології та фітофармакології, д.с.-г. наук, професор  Подгаєцький А.А. наголосив на важливості обраної професії біотехнолог, та її актуальності  у даний час.

Сучасний спеціаліст повинен мати не тільки теоретичні знання з мікробіології, генетики, біологічної хімії, але і бути зорієнтованим на майбутню діяльність, уміти практично реалізовувати отримані знання для вирішення галузевих, загальних та локальних, регіональних завдань, уміти самостійно аналізувати, діагностувати і моделювати біотехнологічні процеси.

– Біотехнолог – це перпективна, актуальна професія у якої велике майбутнє!,- наголосив профессор Подгаєцький Анатолій Адамович.

Студенти з цікавістю слухали завідувача кафедри, пізнаючи для себе багато нового.