У рамках співпраці КЗ СОР «РЛП «Сеймський» та Сумським національним аграрним університетом, для студентів спеціальностей «Екологія» та «Туризм» було проведено науково-практичне виїзне польове заняття на виробництві в межах еколого-туристичного кластеру регіонального ландшафтного парку «Сеймський». Студенти, під керівництвом доцента кафедри біології та ботаніки Баштового М. Г., за участі доцента Кирильчук К.С., ст. викладача Зубцової І.В., асистента Новікової А.В. ознайомилися зі станом біорізноманіття екосистем та особливостями функціонування природних територіальних комплексів, сформованих у межах обєкта ПЗФ. Директор регіонального парку “Сеймський” Марія КОНЯЄВА наглядно познайомила студентів з парком, його досягненнями, проблемами. Незабутні враження залишились після відвідування історико-етнографічних пам’яток м.Путивль.