На засіданні Спеціалізованої вченої ради ДФ 55.053.031 Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії від 24 травня 2021 року № 566 – 19.06.2021 відбувся захист дисертаційної роботи Самохвалової Ірини Юріївни викладача кафедри Фізичного виховання СНАУ на тему: «Акмеологічні засади розвитку рухових якостей студенток закладів вищої освіти в умовах професійної підготовки»на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт.

Науковий керівникРибалко Петро Федорович, доктор педагогічних наук, доцент, доцент кафедри Фізичного виховання СНАУ.

Вітаємо Ірину Юріївну та її наукового керівника з успішним захистом та бажаємо в подальшому творчих наукових здобутків.