У рамках виконання науково-виробничого проекту «Наукове супроводження технологій вирощування технічних культур (кукурудза на зерно)»№ д.р. 0121U110453 науковцями університету: завідувачем кафедри селекції та насінництва Оничко В.І., завідувачем кафедри тракторів, сільськогосподарських машин та транспортних технологій Зубко В.М., старшими викладачами кафедри селекції та насінництва Собран І.В. і Верещагін І.В. 12 травня 2021 року прийняли участь у проведенні посіву кукурудзи на дослідному полі Сумського НАУ (с. Гамаліївка).
Було визначено якість проведення передпосівного обробітку ґрунту, його щільність, температуру, вологість та грудкуватість. Поряд з цим проведені виміри швидкості вітру, температури повітря на поверхні ґрунту, вологості тощо. Було закладено демонстраційний полігон гібридів кукурудзи селекції Saatbau Probstdorfer.
У процесі роботи були надані науково-практичні рекомендації щодо коригування норми висіву насіння, налагодження культиватора тощо.