24 лютого 2021 р. на кафедрі екології та ботаніки відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка «Біосфера». У засіданні гуртка взяли участь: завідувач кафедри екології та ботаніки, д.б.н., проф. В.Г.Скляр; к.с.-г.н., проф. Г.О. Жатова; к.б.н., доц. М.Г. Баштовий та к.б.н., доц. К.С. Кирильчук (керівник гуртка), а також здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» та «Магістр» спеціальностей 101 «Екологія», 242 «Туризм» та 205 «Лісове господарство».

Тематика засідання була присвячена Дню водно-болотяних угідь (02.02.2021 р.). та охороні первоцвітів у рамках Всеукраїнської екологічної акції по охороні рослин-первоцвітів. Із доповідями виступили студенти 2 (Мурка І. та Биваліна В.) та 1 (Купневич В. та Заїка Д.) курсів спеціальності Екологія. Участь у науковій роботі та засіданнях наукового гуртка для здобувачів вищої освіти є важливою складовою системи заходів, спрямованих на формування у студентів навичок міжособистісної взаємодії та уміння презентувати результати своєї роботи.

Кафедра вдячна всім учасникам заходу за активну участь!