Викладачі факультету агротехнологій та природокористування Н.М. Кандиба, Т.О. Рожкова та В.М. Коваленко прийняли участь у навчальній сесії за програмою Erasmus+ (проект Сapacity building "Ag-Lab") у рамках проекту "Підвищення кваліфікації в лабораторній практиці фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі". Навчання пройшло у Львівському національному університеті  ветеринарної медицини та біотехнологій  імені С.З. Гжицького впродовж 4 та 5 грудня 2018 р.

1.jpg - 191.00 KB2.jpg - 164.08 KB
3.jpg - 244.36 KBСпеціалісти із різних країн Евросоюзу (Словенія, Польша, Італія та Франція) поділились досвідом лабораторної справи з представниками різних навчальних закладів України.

Окрім представників від нашої країни присутніми були партнери проекту з Молдови та Грузії.

Хоча навчальна сесія тривала лише два дні, але виявилась дуже результативною та корисною. Входження України на європейський ринок неможливе без відповідності нашої продукції існуючим стандартам. Одним з розглянутих питань були сучасні методи оцінки якості продуктів. Другим питанням виявилось обслуговування лабораторій: особливості метрології.  І третє питання, стосувалось особливостей проведення аудитів лабораторій.

Не менш корисним виявилось відвідування Львівської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини та Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок.

7.jpg - 289.59 KB8.jpg - 245.75 KB9.jpg - 196.62 KB