Студенти-іноземці знайомляться з природою Сумщини.

17 березня 2019 року студенти-іноземці факультету агротехнологій та природокористування разом з викладачами Шерстюк М.Ю. та Клименко Г.О. відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей. Заняття пройшло в рамках вивчення дисциплін «Природно-заповідна справа» і «Тепличне господарство».

Основний акцент був зроблений на екскурсійних програмах «Природа Сумщини та її охорона» і «Розвиток органічного світу». Під час екскурсії ми розглянули характерних представників рослинного і тваринного світу Сумщини і особливу увагу приділили природно-заповідному фонду (НПП «Деснянсько-Старогутський», НПП «Гетьманський», Природний заповідник «Михайлівська цілина») та рідкісним рослинам і тваринам Сумщини.

Детальніше...

Конкурс проектних робіт від компанії Syngenta Україна

Конкурс проектних робіт від компанії

Syngenta Україна

Поділись своїми ідеями та отримай унікальну можливість стажування в одній із кращих міжнародних компаній в Україні!

До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

Детальніше...

Почесний професор!

19 грудня цього року у Полтавській державній аграрній академії (ПДАА) відбулась визначна подія. На засіданні Вченої ради академії завідувачу кафедри біотехнології та фітофармакології СНАУ, доктору сільськогосподарських наук, професору Подгаєцькому Анатолію Адамовичу вручений диплом «Почесного професора» Полтавської державної аграрної академії. Це високе звання Подгаєцькому А. А. присвоєно за вагомий внесок у розвиток науки та організацію атестації наукових кадрів аграрної освіти.

Детальніше...

Засідання кафедри рослинництва з затвердження тем дисертаційних досліджень аспірантів 1 курсу денної форми навчання.

Детальніше...

«Живий кейс із вирощування сої без ГМО: як ефективно вирощувати та отримувати високі прибутки»

27 листопада викладачі факультету агротехнологій та природокористування Сумського НАУ Оничко В.І., Масик І.М., Глупак З.І. та Собко М.Г. прийняли участь у навчальній програмі Асоціації «Дунайська соя», яка проводилася у партнерстві з комітетом підприємців агропромислового комплексу при торгово-промисловій палаті України та тему «Живий кейс із вирощування сої без ГМО: як ефективно вирощувати та отримувати високі прибутки». Під час навчання були висвітлені результати, отримані представниками Асоціації при обробці експериментального поля із товарними посівами не ГМО сої.

Детальніше...

Дополнительная информация