Project “Improving skills in laboratory practice for agrо-food specialists in eastern Europe» (Ag-Lab)

 

Project “Improving skills in laboratory practice for agrо-food specialists in eastern Europe» (Ag-Lab)

Program Erasmus +, project KA2 n° 586383-EPP-1-2017-1-SI-EPPKA2-CBHE-JP (2017-2978/001-001)

Minute of the expert mission. Kyiv, 14 – 15 May 2019

Tuesday, 14.05.2019

Location: Kyiv, 6a, Stelmakha str., State Centre of agricultural products certification and expertise

Детальніше...

Навчальна сесія у рамках проекту Erasmus+ (проект Сapacity building "Ag-Lab")"Підвищення кваліфікації в лабораторній практиці фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі" у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотех

Викладачі факультету агротехнологій та природокористування Н.М. Кандиба, Т.О. Рожкова та В.М. Коваленко прийняли участь у навчальній сесії за програмою Erasmus+ (проект Сapacity building "Ag-Lab") у рамках проекту "Підвищення кваліфікації в лабораторній практиці фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі". Навчання пройшло у Львівському національному університеті  ветеринарної медицини та біотехнологій  імені С.З. Гжицького впродовж 4 та 5 грудня 2018 р.

Детальніше...

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 20 вересня 2018, зустріч виконавців проекту Erasmus+

 

В рамках проекту Еразмус+ Ag-Lab 9 липня п.р. почала свою роботу Координаційна Рада проекту.

В рамках проекту Еразмус+ Ag-Lab 9 липня п.р. почала свою роботу Координаційна Рада проекту. В засіданні взяли участь члени консорціуму проекту, а також заступник Міністра сільського господарства Молдови, директор Національного Еразмус офіса в Молдові, представник Посольства Франції в Молдові.

На засіданні було заслухано доповідь щодо результатів перших 6 місяців роботи проекту, члени консорціуму прозвітували про свою роботу, а європейські партнери розповіли про навчальні візити, які відбулись в їхніх навчальних закладах.

Детальніше...

Підвищення кваліфікації в лабораторнії фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі!

Викладачі факультету агротехнологій та користування Н. М. Кандиба та Т. О. Рожкова приймали участь у тижні навчання персоналу за програмою Erasmus+ (проект Сapacity building "Ag-Lab") у рамках проекту "Підвищення кваліфікації в лабораторній практиці фахівців агропродовольчих підприємств у Східній Європі". Навчання проходило в університеті Любляна (Словенія) на біотехнологічному факультеті з 7.05 до 11.05.2018 р.

Окрім представників СНАУ у рамках проекту підвищували кваліфікацію співробітники «Науково-методичного центру інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів"Агроосвіта"», викладачі Національного університету біоресурсів і природокористування України  та делегація з Молдови.

Детальніше...

Additional information