Ще одна перемога студентів СНАУ на конкурсі студентських наукових робіт

    20-22 березня 2019 р. студенти Сумського національного аграрного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія», який проводився на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.  Галузевою конкурсною комісією до цього заходу було допущено 86 робіт.

За результатами участі у конкурсі дипломом ІІ ступеня нагороджена робота студентів Сумського НАУ спеціальності «Екологія» Семенко І.М. та Проценка Д.В. за темою «Вплив екологічних чинників на природне відновлення сосни звичайної в умовах Сумського Полісся» (науковий керівник д.б.н., проф. Скляр В.Г.).

Окрім того, за високий рівень наукової підготовки дипломом І ступеня від Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка відзначена робота студенток СНАУ цієї ж спеціальності Мелешко Т.І. та Рубан А. В. за темою «Фітогеомоніторинг та функціональне зонування приміських лісових рекреаційних екосистем як об’єктів зеленого туризму» (науковий керівник к.б.н., доц. Баштовий М.Г.).

 Подяку за багаторічну плідну працю у конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія» від голови галузевої конкурсної комісії отримала завідувач кафедри екології та ботаніки СНАУ Скляр В.Г.

 1.jpg - 91.04 KB 2.jpg - 93.61 KB

 

Additional information