Навчальна аудиторія - Регіональний ландшафтний парк «Сеймський»

23 квітня студенти-екологи 1 курсу ЕКО-1801 разом із куратором Зубцовою І.В.відвідали Регіональний ландшафтний парк «Сеймський».
На початку екскурсії в.о. директора Стрижак А.О. познайомив студентів з історією створення парку та планами на майбутнє. Потім провів цікаву та пізнавальну екскурсію різними куточками парку. Студенти відвідали ботанічну пам’ятку природи «Новослобідські дуби» побували на пагорбі біля пам’ятника княжній Єфросиніі Ярославні звідки відкриваються неперевершені краєвиди на долину р. Сейм, здійснили прогулянку лісом.
Студенти були у захваті від біорізноманіття та ландшафтів парку. Деякі навіть визначились із темами майбутніх дипломних робіт та місцем проходження практик.

Детальніше...

Ми навчаємось активно…

27 березня 2019 року студенти-іноземці відвідали Ботанічний сад Педагогічного університету разом із викладачами Шерстюк М.Ю. та Клименко Г.О.

Основною метою екскурсії були первоцвіти України (в рамках вивчення дисципліни «Природно-заповідна справа») і тепличні рослини (в рамках вивчення дисципліни «Тепличне господарство»).

Студенти були зачаровані ранньовесняними квітами – представниками Червоної книги України (наприклад, Galanthusnivalis L. – підсніжник звичайний). Багато дискусій викликали види – представники флори Китаю, зокрема, GinkgobilobaL. – гінкго дволопатеве).

Детальніше...

Ще одна перемога студентів СНАУ на конкурсі студентських наукових робіт

    20-22 березня 2019 р. студенти Сумського національного аграрного університету взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Екологія», який проводився на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.  Галузевою конкурсною комісією до цього заходу було допущено 86 робіт.

За результатами участі у конкурсі дипломом ІІ ступеня нагороджена робота студентів Сумського НАУ спеціальності «Екологія» Семенко І.М. та Проценка Д.В. за темою «Вплив екологічних чинників на природне відновлення сосни звичайної в умовах Сумського Полісся» (науковий керівник д.б.н., проф. Скляр В.Г.).

Окрім того, за високий рівень наукової підготовки дипломом І ступеня від Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка відзначена робота студенток СНАУ цієї ж спеціальності Мелешко Т.І. та Рубан А. В. за темою «Фітогеомоніторинг та функціональне зонування приміських лісових рекреаційних екосистем як об’єктів зеленого туризму» (науковий керівник к.б.н., доц. Баштовий М.Г.).

Детальніше...

Студенти-іноземці знайомляться з природою Сумщини.

17 березня 2019 року студенти-іноземці факультету агротехнологій та природокористування разом з викладачами Шерстюк М.Ю. та Клименко Г.О. відвідали Сумський обласний краєзнавчий музей. Заняття пройшло в рамках вивчення дисциплін «Природно-заповідна справа» і «Тепличне господарство».

Основний акцент був зроблений на екскурсійних програмах «Природа Сумщини та її охорона» і «Розвиток органічного світу». Під час екскурсії ми розглянули характерних представників рослинного і тваринного світу Сумщини і особливу увагу приділили природно-заповідному фонду (НПП «Деснянсько-Старогутський», НПП «Гетьманський», Природний заповідник «Михайлівська цілина») та рідкісним рослинам і тваринам Сумщини.

Детальніше...

Конкурс проектних робіт від компанії Syngenta Україна

Конкурс проектних робіт від компанії

Syngenta Україна

Поділись своїми ідеями та отримай унікальну можливість стажування в одній із кращих міжнародних компаній в Україні!

До участі в конкурсі запрошуються студенти й аспіранти природничих напрямів (агрономічного/біологічного) та напряму харчової промисловості, які  мають цікаві ідеї щодо розвитку окремих галузей промисловості в Україні.

Детальніше...

Additional information